Philips Hue White Ambiance Enrave XL 41161/30/P6, himmennettävä led-kattovalaisin 48 W
Philips Hue White Ambiance Enrave XL 41161/30/P6, himmennettävä led-kattovalaisin 48 W osastosta Valaisimet nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 127,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
PHILIPS HUE ENRAVE S CEILING LAMP BLACK (915005996501)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 127,00 € | 131,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PHILIPS HUE ENRAVE XL CEILING LAMP BLACK (915005997101)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 332,20 € | 337,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Hue Enrave XL white ambiance -älykattovalaisin, XL-koko, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 259,00 € | 266,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Hue Enrave Erittäin Suuri Kattovalaisin - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 271,58 € | 271,58 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Hue Enrave XL kattovalaisin mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 319,99 € | 324,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Philips Hue Enrave LED-kattovalaisin 55.1cm mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 viikkoa | 334,90 € | 334,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 131,90 €
127,00 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 337,10 €
332,20 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 266,00 €
259,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 271,58 €
271,58 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 324,89 €
319,99 €
Toimitusaika 3-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 334,90 €
334,90 €
Philips Hue White Ambiance Enrave XL 41161/30/P6, himmennettävä led-kattovalaisin 48 W
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8718696176481, 8718696176429 |
Valmistaja | Philips |
Teho | 48 W |
ValmistajanTuotekoodi | 915005997101 |
Valoteho | 6 100 lm |
Hintakehitys
Korkein hinta
334,90 €
Keskihinta
274,11 €
Alin hinta
127,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.