Philips WiZ SQ 36W 27-65K TW (929003241701), älyohjattava paneelivalaisin
Philips WiZ SQ 36W 27-65K TW (929003241701), älyohjattava paneelivalaisin osastosta Valaisimet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 109,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
WiZ kattovalaisin 929003241701Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 109,95 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
WiZ -älypaneelivalaisin, musta, tunable white, Wi-Fi, 60 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15 päivää | 109,99 € | 116,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WiZ Paneelivalaisin SQ36W - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 115,89 € | 115,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WiZ LED-kattovalaisinpaneeli, musta, 60x60 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 viikkoa | 125,90 € | 125,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
WiZ - Paneeli WiZ Ceiling SQ 36W Musta 27-65K TWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 125,95 € | 125,95 € | Katso tuotetta ▸ |
109,95 €
Toimitusaika 15 päivää
Hinta toimituskuluineen 116,99 €
109,99 €
115,89 €
Toimitusaika 3-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 125,90 €
125,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 125,95 €
125,95 €
Philips WiZ SQ 36W 27-65K TW (929003241701), älyohjattava paneelivalaisin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8719514554870 |
Hintakehitys
Korkein hinta
125,95 €
Keskihinta
117,54 €
Alin hinta
109,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.