Scandinavian Choice Plaza 2 plafond (Musta)
Scandinavian Choice Plaza 2 plafond (Musta) osastosta Valaisimet nyt edullisimmin kaupasta Nettilamppu.fi hintaan 112,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Plaza-kattovalo musta/grafiitti, 2-lamppuinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-5 viikkoa | 112,90 € | 112,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Plaza-kattovalo musta/opaali, 2-lamppuinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-5 viikkoa | 119,90 € | 119,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Plaza-kattovalo musta/amber, 2-lamppuinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 142,90 € | 142,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 4-5 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 112,90 €
112,90 €
Toimitusaika 4-5 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 119,90 €
119,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 142,90 €
142,90 €
Scandinavian Choice Plaza 2 plafond (Musta)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5901738922167, 5901738922105, 5901738922136, 5901738922075 |
Hintakehitys
Korkein hinta
142,90 €
Keskihinta
125,23 €
Alin hinta
112,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.