Reflecta Crystal-Line Tripod 131", 1:1, 240cm x 240cm, valkokangas
Reflecta Crystal-Line Tripod 131", 1:1, 240cm x 240cm, valkokangas osastosta Valkokankaat nyt edullisimmin kaupasta Veikon Kone hintaan 149,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Reflecta Crystal-line 131"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
149,00 € | 153,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Reflecta 87653 Crystal-Line Tripod 240x240 1:1 valkokangasNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
161,90 € | 171,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
REFLECTA CRYSTAL-LINE TRIPOD 240X240CM (87653)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 171,30 € | 176,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
REFLECTA CRYSTAL-LINE TRIPOD 240X240CMNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 175,90 € | 180,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Reflecta crystal-line tripod 240x240cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 kpl varastossa | 197,99 € | 212,98 € | Katso tuotetta ▸ |
149,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 171,80 €
161,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 176,20 €
171,30 €
175,90 €
Toimitusaika 3 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 212,98 €
197,99 €
Reflecta Crystal-Line Tripod 131", 1:1, 240cm x 240cm, valkokangas
Ilmoita virheellisestä tiedostaKuvasuhde | 1:1 |
Valmistaja | Reflecta |
Mitat | |
Leveys | 240 cm |
Korkeus | 240 cm |
Jalusta | On |
Paino | 13 kg |
EAN-koodi | 4005039876530 |
Hintakehitys
Korkein hinta
197,99 €
Keskihinta
171,22 €
Alin hinta
149,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.