Anker Eufy 4G LTE Starlight, valvontakamera sisä- ja ulkokäyttöön
Anker Eufy 4G LTE Starlight, valvontakamera sisä- ja ulkokäyttöön osastosta Valvontakamerat nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 269,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Eufy 4G Starlight turvakameraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 269,00 € | 273,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Anker eufy 4G LTE Starlight -valvontakamera ulko- ja sisäkäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 269,95 € | 269,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Anker eufy 4G LTE Starlight -valvontakamera ulko- ja sisäkäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 269,99 € | 274,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Eufy 4G LTE Starlight CameraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 275,35 € | 275,35 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Anker Eufy Security 4g Starlight CameraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 319,92 € | 319,92 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Anker 4G Starlight Camera -valvontakamera ulkokäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 336,90 € | 341,80 € | Katso tuotetta ▸ |
269,00 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 269,95 €
269,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 274,89 €
269,99 €
275,35 €
319,92 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 341,80 €
336,90 €
Anker Eufy 4G LTE Starlight, valvontakamera sisä- ja ulkokäyttöön
Ilmoita virheellisestä tiedostaKamera | |
IR-valo | On |
Resoluutio (korkeus) | 2 560 px |
Resoluutio (leveys) | 1 440 px |
EAN-koodi | 0194644098148 |
Valmistaja | Anker Innovations, Anker |
Valmistajan tuotesivu | https://us.eufy.com/products/t8150121?ref=navimenu_4_img |
Hintakehitys
Korkein hinta
336,90 €
Keskihinta
290,19 €
Alin hinta
269,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.