Anker eufyCam 2C, valvontajärjestelmä, 3 kameraa
Anker eufyCam 2C, valvontajärjestelmä, 3 kameraa osastosta Valvontakamerat nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 269,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
EufyCam 2C turvakamera (3 kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 269,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Eufy Cam 2C -paketti, jossa on 3 kameraa ja Homebase.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 329,00 € | 329,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Anker 2c Surveillance Camera 3-packNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 329,84 € | 329,84 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Anker eufyCam 2C -valvontajärjestelmä kolmella kamerallaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 359,99 € | 364,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Anker Eufy Eufycam 2C 3+1 -valvontajärjestelmä kolmella kamerallaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 382,90 € | 387,80 € | Katso tuotetta ▸ |
269,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 329,00 €
329,00 €
329,84 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 364,89 €
359,99 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 387,80 €
382,90 €
Anker eufyCam 2C, valvontajärjestelmä, 3 kameraa
Ilmoita virheellisestä tiedostaKamera | |
IR-valo | On |
Resoluutio (korkeus) | 1 920 px |
Resoluutio (leveys) | 1 080 px |
EAN-koodi | 0194644015329 |
Valmistaja | Anker Technology, Anker |
Hintakehitys
Korkein hinta
382,90 €
Keskihinta
334,15 €
Alin hinta
269,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.