Arlo Gen5 Ultra 2 Spotlight Camera (VMC5040-200EUS), lisäkamera langattomaan valvontajärjestelmään
Arlo Gen5 Ultra 2 Spotlight Camera (VMC5040-200EUS), lisäkamera langattomaan valvontajärjestelmään osastosta Valvontakamerat nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 249,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Arlo Ultra 2, Lisäkamera, ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 249,00 € | 254,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arlo Ultra 2 4K UHD Wire-Free Security Camera - Add-OnNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 298,65 € | 298,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arlo - Ultra 2 Spotlight Camera Addon - WhiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 324,50 € | 324,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arlo Ultra 2 Spotlight -lisäkamera VMC5040-200Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 39 päivää | 349,00 € | 353,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
ARLO – Ultra 2 Spotlight Camera - lisäosa - verkkovalvontakamera - säänkestävä - 8 MP - Wi-Fi (VMC5040-200EUS)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 404,70 € | 409,60 € | Katso tuotetta ▸ |
249,00 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 298,65 €
298,65 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 324,50 €
324,50 €
Toimitusaika 39 päivää
Hinta toimituskuluineen 353,90 €
349,00 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 409,60 €
404,70 €
Arlo Gen5 Ultra 2 Spotlight Camera (VMC5040-200EUS), lisäkamera langattomaan valvontajärjestelmään
Ilmoita virheellisestä tiedostaKamera | |
Tarkkuus | 8 Mpx |
IR-valo | On |
Resoluutio (korkeus) | 3 840 px |
Resoluutio (leveys) | 2 160 px |
EAN-koodi | 0193108142526 |
Valmistaja | Arlo |
Valmistajan tuotesivu | https://www.arlo.com/au/products/arlo-ultra/default.aspx |
Hintakehitys
Korkein hinta
404,70 €
Keskihinta
325,17 €
Alin hinta
249,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.