Google Nest Cam Outdoor/Indoor Battery, valvontakamera
Google Nest Cam Outdoor/Indoor Battery, valvontakamera osastosta Valvontakamerat nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 99,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Google Nest CamNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 99,99 € | 105,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Google Nest Cam - Akkukäyttöinen valvontakamera ulko- ja sisätiloihinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 179,00 € | 179,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Google Nest Cam Battery -valvontakamera ulko- ja sisäkäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 179,00 € | 183,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Google Nest Cam turvakameraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 189,00 € | 193,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Google Nest Cam -valvontakamera ulko- ja sisäkäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 189,99 € | 194,89 € | Katso tuotetta ▸ |
99,99 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 179,00 €
179,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 183,90 €
179,00 €
189,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 194,89 €
189,99 €
Google Nest Cam Outdoor/Indoor Battery, valvontakamera
Ilmoita virheellisestä tiedostaKamera | |
Tarkkuus | 2 Mpx |
IR-valo | On |
Resoluutio (korkeus) | 1 920 px |
Resoluutio (leveys) | 1 080 px |
EAN-koodi | 0193575008233, 0193575008172, 0193575008165, 0193575008325, 0193575029535 |
Valmistajan tuotesivu | https://store.google.com/us/product/nest_cam_battery?hl=en-US |
Valmistaja |
Hintakehitys
Korkein hinta
189,99 €
Keskihinta
167,40 €
Alin hinta
99,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.