Reolink RLC-823A 4K Ultra HD PTZ PoE, valvontakamera ulkokäyttöön
Reolink RLC-823A 4K Ultra HD PTZ PoE, valvontakamera ulkokäyttöön osastosta Valvontakamerat nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 249,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Reolink Rlc-823a 8mp Ptz Spotlight CameraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 249,00 € | 254,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Reolink RLC-823A PTZ PoE+ -valvontakamera ulko- ja sisäkäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 309,95 € | 309,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Reolink RLC-823A PTZ PoE+ -valvontakamera ulko- ja sisäkäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 309,99 € | 314,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Reolink RLC-823A PoE+ auto-tracking valvontakamera ulkokäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
319,00 € | 323,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
249,00 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 309,95 €
309,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 314,89 €
309,99 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 323,90 €
319,00 €
Reolink RLC-823A 4K Ultra HD PTZ PoE, valvontakamera ulkokäyttöön
Ilmoita virheellisestä tiedostaLAN-portit | PoE (Power over Ethernet) |
Kamera | |
Tarkkuus | 8 Mpx |
Pan (panorointi) | On |
Tilt (kallistus) | On |
IR-valo | On |
Resoluutio (korkeus) | 3 840 px |
Resoluutio (leveys) | 2 160 px |
EAN-koodi | 6972489773970, 0843367115174 |
Valmistaja | Reolink |
Valmistajan tuotesivu | https://reolink.fi/tuote/rlc-823a/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
319,00 €
Keskihinta
296,99 €
Alin hinta
249,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.