Ubiquiti UniFi Protect UNVR, verkkovideotallennin
Ubiquiti UniFi Protect UNVR, verkkovideotallennin osastosta Valvontakamerat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 357,41 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ubiquiti UniFi Protect itsenäinen NVRNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 357,41 € | 357,41 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti Unifi Protect Network Video RecorderNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 361,46 € | 361,46 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti UniFi 4Bay Network Video RecorderNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 401,90 € | 406,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti UniFi Protect Network Video Recorder -verkkovideotallenninNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 401,99 € | 401,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Ubiquiti UniFi Protect Network Video Recorder -verkkovideotallenninNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 401,99 € | 406,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti Networks – UniFi Protect Network Video Recorder NVR-tallennin, 4 kiintolevypaikkaa, 1U, hopea (UNVR)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 456,35 € | 461,25 € | Katso tuotetta ▸ |
357,41 €
361,46 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 406,80 €
401,90 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 401,99 €
401,99 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 406,89 €
401,99 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 461,25 €
456,35 €
Ubiquiti UniFi Protect UNVR, verkkovideotallennin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0810010073051 |
Valmistaja | Ubiquiti Inc., Ubiquiti Networks, Ubiquiti |
Valmistajan tuotesivu | https://eu.store.ui.com/collections/unifi-protect-nvr/products/unifi-protect-nvr |
Hintakehitys
Korkein hinta
456,35 €
Keskihinta
396,85 €
Alin hinta
357,41 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.