Ariete Moderna 2854, vedenkeitin
Ariete Moderna 2854, vedenkeitin osastosta Vedenkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 69,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ariete Moderna 2854 vedenkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
69,00 € | 73,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete Vedenkeitin Moderna 2854 - 2000 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 77,18 € | 84,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete – Moderna-vedenkeitin 1,7 l, Punainen (00C285400AR0)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 86,10 € | 91,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete Moderni vedenkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 87,00 € | 87,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
69,00 €
77,18 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 91,00 €
86,10 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 87,00 €
87,00 €
Ariete Moderna 2854, vedenkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8003705117945 |
Teho | 2 000 W |
Valmistaja | Ariete |
Tilavuus | 1,7 l |
Suodatin | On |
Mitat | |
Leveys | 24,5 cm |
Korkeus | 29 cm |
Syvyys | 19,5 cm |
Paino | 1,64 kg |
Materiaali | Teräs |
Hintakehitys
Korkein hinta
87,00 €
Keskihinta
79,82 €
Alin hinta
69,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.