Melitta Prime Mini, vedenkeitin
Melitta Prime Mini, vedenkeitin osastosta Vedenkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 42,65 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Melitta Vedenkeitin Prime Aqua mini yläosa - hopea - 2200 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 42,65 € | 49,64 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Melitta Vattenkokare Prime Mini Top 1.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 42,99 € | 52,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Melitta Melitta prime aqua mini top -vedenkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 44,00 € | 49,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Melitta Vattenkokare Prime Mini Top 1.0lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 44,90 € | 49,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Vedenkeitin Prime MiniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
54,90 € | 60,10 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 49,64 €
42,65 €
42,99 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 49,90 €
44,00 €
44,90 €
54,90 €
Melitta Prime Mini, vedenkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4006508219278 |
Valmistaja | Melitta |
Tilavuus | 1 l |
Vesimääränilmaisin | On |
Suodatin | On |
Materiaali | Teräs |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
54,90 €
Keskihinta
45,89 €
Alin hinta
42,65 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.