Wilfa WK5, vedenkeitin
Wilfa WK5, vedenkeitin osastosta Vedenkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Power hintaan 24,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
WILFA WK-5 VEDENKEITINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 24,95 € | 29,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa WK-5 -vedenkeitin, rosteriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 34,99 € | 39,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa Vedenkeitin WK5 - Teräs - 1500 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15 päivää | 37,49 € | 44,48 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa vedenkeitin wk-5 teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 10 kpl varastossa | 58,99 € | 63,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
24,95 €
34,99 €
37,49 €
58,99 €
Wilfa WK5, vedenkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Korkeus | 22 cm |
Leveys | 20,5 cm |
Syvyys | 15,7 cm |
Suodatin | On |
Teho | 1 500 W |
Tilavuus | 1 l |
Valmistaja | Wilfa |
Vesimääränilmaisin | On |
EAN-koodi | 7044876099952 |
Hintakehitys
Korkein hinta
58,99 €
Keskihinta
39,11 €
Alin hinta
24,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.