WMF Stelio 413010012, vedenkeitin
WMF Stelio 413010012, vedenkeitin osastosta Vedenkeittimet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 54,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
WMF Stelio-vedenkeitin, 1,2 litraaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 54,00 € | 59,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WMF Stelio-johdoton vedenkeitin 1,2 lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 59,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
WMF Stelio Vedenkeitin 1.2 L - Vedenkeittimet Ruostumaton teräs - 413010012Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
88,00 € | 88,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 59,90 €
54,00 €
59,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 88,00 €
88,00 €
WMF Stelio 413010012, vedenkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4211129057806 |
Teho | 2 400 W |
Valmistaja | WMF |
Tilavuus | 1,2 l |
Vesimääränilmaisin | On |
Suodatin | On |
Mitat | |
Korkeus | 22 cm |
Leveys | 22 cm |
Syvyys | 16 cm |
Materiaali | Teräs |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
88,00 €
Keskihinta
67,30 €
Alin hinta
54,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.