Pimentävä rullaverho, 100 x 230 cm
Pimentävä rullaverho, 100 x 230 cm osastosta Verhot, pöytäliinat ja kankaat nyt edullisimmin kaupasta vidaXL.fi hintaan 67,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
vidaXL Pimentävä rullaverho 100 x 230 cm PunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 67,99 € | 67,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
vidaXL Pimentävä rullaverho 100 x 230 cm MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 67,99 € | 67,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
vidaXL Pimentävä rullaverho 100 x 230 cm KahvinruskeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 68,99 € | 68,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
vidaXL Pimentävä rullaverho 100 x 230 cm LuonnonvalkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 70,99 € | 70,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
vidaXL Pimentävä rullaverho 100 x 230 cm HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 75,99 € | 75,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
vidaXL Pimentävä rullaverho 100 x 230 cm BeigeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 77,99 € | 77,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 67,99 €
67,99 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 67,99 €
67,99 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 68,99 €
68,99 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 70,99 €
70,99 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 75,99 €
75,99 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 77,99 €
77,99 €
Pimentävä rullaverho, 100 x 230 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | vidaXL |
Hintakehitys
Korkein hinta
77,99 €
Keskihinta
71,66 €
Alin hinta
67,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.