.Verhotanko STANDART Ø28mm pyökki, 240 cm
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Yksiosainen verhotanko 25 mm APOLLO, 150 cm, matta kromi
.Verhotanko STANDART Ø28mm pyökki, 400 cm
Verhotanko Ø28mm valkoinen, 300 cm
Verhotanko ELIZA, 250cm, antiikki
Yksiosainen verhotanko 25 mm APOLLO, 250 cm, matta kromi
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Verhot, pöytäliinat ja kankaat ▸
Päivän tarjoukset
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-80 %
9,99 €
Nokia TWS-841 Clarity Earbuds ENC, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-43 %
19,95 €
ADIDAS Essentials 3-Stripes High-Waisted Single Jersey Leggings - naisten pitkät trikoot
-
-25 %
29,99 €
Lords of the Fallen, PS5 -peli
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Samankaltaisia tuotteita
-
Verhotanko SEVILLA Ø16mm kultaa, 240 cm
-
Verhotanko SEVILLA Ø16mm kultaa, 160 cm.
-
Verhotanko STANDART Ø28mm valkoinen, 160 cm.
-
Kaksirivinen verhotanko SEVILLA-PICOLO 16mm, kulta, 240 cm
-
Kaksinkertainen verhotanko SEVILLA-PICOLO, ä˜16mm, mattahopea, 240 cm
-
Yksi verhotanko 25 mm APOLLO, 360 cm, matta kromi
Katsotuimmat Verhot, pöytäliinat ja kankaat
-
alk. 55 €
Marimekko Unikko, vahakangas
-
alk. 45 €
Marimekko Siirtolapuutarha, kangas
-
alk. 14 €
146 cm softshell-kangas
-
alk. 40 €
Vallila Varsi Flow verho
-
alk. 15 €
4Living Alisa pyöreä pöytäliina
-
alk. 40 €
Vallila Makeba, kappa 60 x 250 cm
-
alk. 17 €
Marimekko Pieni Unikko, tabletti 31 x 42 cm
-
alk. 12 €
Vallila Kurjenmiekka 145 cm tekstiilivahakangas
-
alk. 9,09 €
Verhokangas Oriana.
-
alk. 28 €
Vallila Aronia Light verho
-
alk. 19 €
Parisa-verho, tummansininen
-
alk. 46 €
Rullaverho
-
alk. 30 €
Kotoilu 140x240 cm 100 % pimentävä valmisverho
-
alk. 36 €
Marimekko Pieni Unikko, pinnoitettu puuvillakangas
-
alk. 3,90 €
Textil 150 cm hyttysverkkokangas
-
alk. 22 €
Vallila Luontopolku, vahakangas
-
alk. 41 €
Marimekko Räsymatto, puuvillakangas
-
alk. 29 €
Marimekko Mini-Unikko, kangas
.Verhotanko STANDART Ø28mm pyökki, 240 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4779022160837 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 55 €
Marimekko Unikko, vahakangas
-
alk. 45 €
Marimekko Siirtolapuutarha, kangas
-
alk. 14 €
146 cm softshell-kangas
-
alk. 40 €
Vallila Varsi Flow verho
-
alk. 15 €
4Living Alisa pyöreä pöytäliina
-
alk. 40 €
Vallila Makeba, kappa 60 x 250 cm
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/verhot-poytaliinat-ja-kankaat/verhotanko-standart-o28mm-pyokki-240-cm/10820173
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.