Gardena 5900/4 Inox (1768-20) 900W, uppopainepumppu
Gardena 5900/4 Inox (1768-20) 900W, uppopainepumppu osastosta Vesipumput ja painesäiliöt nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 199,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gardena 5900/4 Inox -uppopainepumppuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15 päivää | 199,99 € | 204,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena Uppopainepumppu 5900/4 inoxNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 19 päivää | 218,17 € | 218,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena 5900/4 Inox 900W uppopainepumppuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
219,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
199,99 €
218,17 €
219,00 €
Gardena 5900/4 Inox (1768-20) 900W, uppopainepumppu
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Gardena |
Teho | 900 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.gardena.com/fi/tuotteet/kastelu/pumput/uppopainepumppu-5900-4-inox/967975201/ |
EAN-koodi | 4078500047883 |
Hintakehitys
Korkein hinta
219,00 €
Keskihinta
212,39 €
Alin hinta
199,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.