Epson EB-L635SU, videotykki
Epson EB-L635SU, videotykki osastosta Videotykit nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 4 543 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Epsonin laser-lyhyen matkan projektori EB-L635SU WUXGA (1920x1200), 6000 ANSI lumenia, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 työpäivät | 4 543 € | 4 553 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson Projektori EB-L635SU - 3LCD projector - 802.11a/b/g/n/ac wireless / LAN/ Miracast - black - 1920 x 1200 - 0 ANSI lumensNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 4 627 € | 4 627 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson Eb-l635su Wuxga LaserNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 4 950 € | 4 950 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EPSON EB-L635SU WUXGA 6000ANSI 0.8:1 LASER (BLACK) (V11HA29140)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 15.5.2024 | 5 963 € | 5 968 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 3-5 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 4 553 €
4 543 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 4 627 €
4 627 €
4 950 €
Toimitusaika saatavilla 15.5.2024
Hinta toimituskuluineen 5 968 €
5 963 €
Epson EB-L635SU, videotykki
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8715946695372 |
Valmistaja | Espon, Epson |
Kuva | |
Kirkkaus | 6 000 ANSI lumenia |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 200 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Kontrastisuhde | 2500000 : 1 |
Kuvasuhde | 16:10 |
Kirkkaus säästötilassa | 4 200 ANSI lumenia |
Kuvaformaatti | WUXGA |
Liitännät | |
USB | On |
HDCP-yhteensopiva | On |
HDMI-portti | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.epson.eu/products/projectors/installation/eb-l635su |
Kaiutin | |
Määrä | 1 kpl |
Teho | 10 W |
Lamppu | |
Tyyppi | Laser |
Lampun käyttöikä | 20 000 tuntia |
Lampun käyttöikä säästötilassa | 30 000 tuntia |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (normaalitila) | 345 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,3 |
Virrankäyttö (säästötila) | 258 |
Keystone | |
Pysty +/- | 30 astetta |
Vaaka +/- | 30 astetta |
Linssinsiirto | |
Tyyppi | manuaalinen |
Pystysiirto | 50 % |
Vaakasiirto | 20 % |
Projektoritekniikka | 3LCD |
Ääni | |
Äänenvoimakkuus säästötilassa | 27 db |
Äänenvoimakkuus | 38 db |
Kuvan koko | |
Max | 200 " |
Min | 50 " |
Heittoetäisyys | |
Max | 3,5 m |
Min | 0,9 m |
Väri | Musta |
Etäisyyssuhde | 0.80 - 1.07:1 |
Mitat | |
Leveys | 440 mm |
Korkeus | 136 mm |
Syvyys | 334 mm |
Paino | 8 400 g |
Kauko-ohjain | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
5 963 €
Keskihinta
5 021 €
Alin hinta
4 543 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.