Optoma UHZ65LV, videotykki
Optoma UHZ65LV, videotykki osastosta Videotykit nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 3 699 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Optoma UHZ65LV 4K UHD DLP -laserkotiteatteriprojektoriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 3 699 € | 3 704 € | Katso tuotetta ▸ | ||
UHZ65LV/UHD 5000Alu 2000000:1Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 3 960 € | 3 965 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OPTOMA UHZ65LV 5000ANSI UHD 1.39-2.22:1 DLP (E1P0A3LWE1Z1)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 4 084 € | 4 089 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Optoma Uhz65lv Laser 4kNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 4 100 € | 4 100 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Optoma Projektori UHZ65LV - 3840 x 2160 - 5000 ANSI lumensNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 4 499 € | 4 499 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 3 704 €
3 699 €
3 960 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 4 089 €
4 084 €
4 100 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 4 499 €
4 499 €
Optoma UHZ65LV, videotykki
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5055387663770, 4718755079122 |
Valmistaja | Optoma, Benq |
Kuva | |
Kirkkaus | 5 000 ANSI lumenia |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
Kontrastisuhde | 2000000:1 |
Kuvasuhde | 16:9 |
Kuvaformaatti | 4K UHD |
3D-tuki | On |
Liitännät | |
USB | On |
HDMI-portti | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.optomaeurope.com/product-details/UHZ65LV |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 8 W |
Lamppu | |
Tyyppi | Laser |
Lampun käyttöikä | 20 000 tuntia |
Lampun käyttöikä säästötilassa | 30 000 tuntia |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (normaalitila) | 368 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 |
Virrankäyttö (säästötila) | 274 |
Suorituskyky | |
H-Sync Range | 31-135Khz |
V-Sync Range | 24-120Hz |
Projektoritekniikka | DLP |
Ääni | 29 db |
Kuvan koko | |
Max | 302 " |
Min | 27 " |
Heittoetäisyys | |
Max | 9,3 m |
Min | 1,3 m |
Väri | Valkoinen |
Etäisyyssuhde | 1.39:1-2.22:1 |
Mitat | |
Leveys | 498 mm |
Korkeus | 171 mm |
Syvyys | 331 mm |
Paino | 9 800 g |
Asennus | Pöytäasennus |
Kauko-ohjain | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
4 499 €
Keskihinta
4 068 €
Alin hinta
3 699 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.