Seasonic Focus Plus 850 Platinum, virtalähde
Seasonic Focus Plus 850 Platinum, virtalähde osastosta Virtalähteet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 199,64 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sea Sonic Seasonic Focus Px-850 80+ Platinum Psu 850w 80 Plus PlatinumNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 199,64 € | 205,63 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seasonic Keskity PX 850 Virtalähde - 850 Watt - 120 mm - 80 Plus Platina sertifioituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 202,73 € | 202,73 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seasonic Focus PX-850 W Platinum -ATX-virtalähdeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 24 päivää | 224,00 € | 228,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 205,63 €
199,64 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 202,73 €
202,73 €
Toimitusaika 24 päivää
Hinta toimituskuluineen 228,90 €
224,00 €
Seasonic Focus Plus 850 Platinum, virtalähde
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4711173873532, 4711173874638 |
Teho | 850 W |
Valmistaja | Seasonic |
Hiljainen | On |
80 PLUS -sertifikaatti | On |
Irroitettavat kaapelit | On |
Virrananto | |
-12V | 0,3 A |
12V1 | 70 A |
3.3V | 20 A |
5V | 20 A |
5Vsb | 3 A |
Liittimet | |
4 pin floppy | 1 kpl |
4 pin molex | 5 |
SATA -virta | 10 |
20+4 pin ATX | 1 kpl |
6+2 pin PCI-E | 6 kpl |
Tuulettimen koko | 120 mm |
Mitat | |
Korkeus | 86 mm |
Leveys | 150 mm |
Syvyys | 140 mm |
80 PLUS Platinum -sertifikaatti | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
224,00 €
Keskihinta
208,79 €
Alin hinta
199,64 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.