Wilfa WSWA-516W, vohvelirauta
Wilfa WSWA-516W, vohvelirauta osastosta Vohveliraudat nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 34,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wilfa WSWA-516W vohvelirautaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
34,90 € | 39,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WILFA WSWA-516W VOHVELIRAUTANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 39,00 € | 43,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa Tradition Single White -vohvelirautaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä tiistai - torstai | 39,95 € | 44,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa vohvelirauta WSWA-516WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 39,99 € | 44,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Wilfa Vohvelirauta WSWA-516Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 41,00 € | 46,90 € | Katso tuotetta ▸ |
34,90 €
39,00 €
Toimitusaika perillä tiistai - torstai
Hinta toimituskuluineen 44,45 €
39,95 €
39,99 €
41,00 €
Wilfa WSWA-516W, vohvelirauta
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7044876027535 |
Teho | 1 200 W |
Valmistaja | Wilfa |
Säädettävä termostaatti | On |
Non-stick pinnoite | On |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
41,00 €
Keskihinta
38,97 €
Alin hinta
34,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.