Yealink UVC30 Desktop 4K, web-kamera
Yealink UVC30 Desktop 4K, web-kamera osastosta Web-kamerat nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 199,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Yealink Uvc30 Desktop 4k Usb -neuvottelukameraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 199,00 € | 204,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Yealink UVC30 Desktop 4K USB Kamera with Smart Framing and Windows Hello SupportNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 202,65 € | 202,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Yealink UVC30 Ultra HD 4K Webcam for (1306004)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 20.5.2024 | 222,20 € | 227,10 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 204,99 €
199,00 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 202,65 €
202,65 €
Toimitusaika saatavilla 20.5.2024
Hinta toimituskuluineen 227,10 €
222,20 €
Yealink UVC30 Desktop 4K, web-kamera
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Yealink |
Valmistajan tuotesivu | https://www.yealink.com/product/uvc30-desktop |
EAN-koodi | 6938818304468, 6938818304451 |
Hintakehitys
Korkein hinta
222,20 €
Keskihinta
207,95 €
Alin hinta
199,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.