Ubiquiti AirMax Omni AMO-5G13, antenni
Ubiquiti AirMax Omni AMO-5G13, antenni osastosta WLAN-antennit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 179,24 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ubiquiti AMO-5G13 5 GHz 13 dBi 2 x2 MIMONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 179,24 € | 179,24 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti Airmax Omni Amo-5g13Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 179,80 € | 185,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti AMO-5G13, 13 dBi 5 GHz airMAX Dual OmniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 205,90 € | 210,80 € | Katso tuotetta ▸ |
179,24 €
179,80 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 210,80 €
205,90 €
Ubiquiti AirMax Omni AMO-5G13, antenni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ubiquiti |
EAN-koodi | 0810354020995 |
Hintakehitys
Korkein hinta
205,90 €
Keskihinta
188,31 €
Alin hinta
179,24 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.