Ubiquiti airMaxAC PrismAP-5-30, antenni
Ubiquiti airMaxAC PrismAP-5-30, antenni osastosta WLAN-antennit nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 90,52 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ubiquiti Prismap-5-30Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 90,52 € | 96,51 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti Horn-5-30 Antenna 5 Ghz 19 DbiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 90,52 € | 96,51 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti PrismAP-5-30 5 GHz PrismAP -antenniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 107,13 € | 107,13 € | Katso tuotetta ▸ |
90,52 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 96,51 €
90,52 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 107,13 €
107,13 €
Ubiquiti airMaxAC PrismAP-5-30, antenni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ubiquiti |
EAN-koodi | 0817882020060 |
Hintakehitys
Korkein hinta
107,13 €
Keskihinta
96,06 €
Alin hinta
90,52 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.