Canon DR-C240, asiakirjaskanneri
Canon DR-C240, asiakirjaskanneri osastosta Asiakirjaskannerit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 647 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
CANON DR-C240Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 647 € | 652 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon Käännös: imageFORMULA DR-C240Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 669 € | 669 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon Imageformula Dr-c240 A4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 680 € | 680 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CANON DR-C240 (0651C003)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 695 € | 700 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Canon imageFORMULA DR-C240 - asiakirjaskanneriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
706 € | 711 € | Katso tuotetta ▸ |
647 €
669 €
680 €
695 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 711 €
706 €
Canon DR-C240, asiakirjaskanneri
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Korkeus | 231 mm |
Leveys | 291 mm |
Paino | 2,8 kg |
Nopeus | |
Skannausnopeus (harmaasävyt) | 45 s min |
Skannausnopeus (värit) | 30 s min |
Tarkkuus | 600 x 600 dpi |
Hintakehitys
Korkein hinta
706 €
Keskihinta
679 €
Alin hinta
647 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.