Epson WorkForce DS-80W, asiakirjaskanneri
Epson WorkForce DS-80W, asiakirjaskanneri osastosta Asiakirjaskannerit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 184,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
EPSON WORKFORCE DS-80WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 184,90 € | 189,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson Workforce Ds-80wNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 210,18 € | 216,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson Työvoima DS-80WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 213,46 € | 213,46 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson WorkForce DS-80W -mobiiliskanneriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 215,90 € | 220,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
EPSON WORKFORCE DS-80W (B11B253402)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 218,30 € | 223,20 € | Katso tuotetta ▸ |
184,90 €
210,18 €
213,46 €
215,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 223,20 €
218,30 €
Epson WorkForce DS-80W, asiakirjaskanneri
Ilmoita virheellisestä tiedostaNopeus | |
Skannausnopeus (harmaasävyt) | 15 sivua/min |
Skannausnopeus (värit) | 15 sivua/min |
Tarkkuus | 600 x 600 dpi |
Hintakehitys
Korkein hinta
218,30 €
Keskihinta
208,55 €
Alin hinta
184,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.