Leitz metallinitoja WOW 5502 30 arkkia
Leitz metallinitoja WOW 5502 30 arkkia osastosta Askartelu- ja käsityötarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 21,34 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Leitz metallinitoja WOW 5502 30 arkkiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 21,34 € | 28,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nitoja 5502 WOW sininen 30 ark.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 23,90 € | 28,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Leitz nitoja 5502 WOW musta 30 ark.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 23,90 € | 28,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Leitz 5502 WOW sininen 30 nitojaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
26,90 € | 31,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Leitz Nexxt Wow n24/6 30 arkkia nitojaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
29,90 € | 34,70 € | Katso tuotetta ▸ |
21,34 €
23,90 €
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 28,80 €
23,90 €
Leitz metallinitoja WOW 5502 30 arkkia
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4002432122172, 4002432396016 |
Valmistaja | Leitz |
Hintakehitys
Korkein hinta
29,90 €
Keskihinta
25,19 €
Alin hinta
21,34 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.