Electrolux ESM63300SW, astianpesukone
Electrolux ESM63300SW, astianpesukone osastosta Astianpesukoneet nyt edullisimmin kaupasta Prisma.fi hintaan 529 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Electrolux astianpesukone ESM63300SW 45 cm leveäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 529 € | 598 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ELECTROLUX ESM63300SW ASTIANPESUKONENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 569 € | 614 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux astianpesukone ESM63300SWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 570 € | 600 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux ESM63300SW -astianpesukone, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 570 € | 620 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Electrolux 700-sarja MaxiFlex 45 cm ESM63300SWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 749 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 598 €
529 €
569 €
570 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 620 €
570 €
749 €
Electrolux ESM63300SW, astianpesukone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7332543732647 |
Mitat | |
Leveys | 45 cm |
Korkeus | 82 cm |
Syvyys | 58 cm |
Paino | 35 kg |
Valmistaja | Electrolux |
Ominaisuudet | |
Energialuokka | A+++ EU |
Äänenvoimakkuus | 44 db |
Pesuohjelmat | 6 kpl |
Pesulämpötilat | 5 kpl |
Pesutulos | A EU |
Kuivaustulos | A EU |
Pesuajan ilmaisin | On |
Lapsilukko | On |
Väri | Valkoinen |
Aquastop | On |
Kansilevy mukana | On |
Etupaneeli mukana | On |
Säädettävät jalat | On |
Pikaohjelma | On |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
749 €
Keskihinta
597 €
Alin hinta
529 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.