Aida Harvey Assiette 4-pack
Aida Harvey Assiette 4-pack osastosta Astiastot nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 20,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Aida - Harvey Lautanen 16 cm 4 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 20,00 € | 26,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Aida Harvey Kulhot 4 Kpl:n Pakkaus 16 Cm - Tarjoiluvadit Lasi Kirkas - 80334Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 22,00 € | 28,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Aida - Set of 4 - Harvey ice-cream plate - 16 cm (80334)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 22,50 € | 26,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Aida Harvey asetti ä˜16 cm 4-pakkaus KirkasNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 22,50 € | 28,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 26,90 €
20,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 28,00 €
22,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 26,45 €
22,50 €
Aida Harvey Assiette 4-pack
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Aida |
Hintakehitys
Korkein hinta
22,50 €
Keskihinta
21,75 €
Alin hinta
20,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.