Fiskars Functional Form 856216, 16-os. aterinsarja
Fiskars Functional Form 856216, 16-os. aterinsarja osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 45,79 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars 1002958 FUNCTIONAL FORM aseta (16kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 45,79 € | 55,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form Aterinsetti 16- Osainen Mattapintainen - Ruokailuvälinesarjat Ruostumaton Teräs - 1002958Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 55,00 € | 55,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form -ruokailuvälinelaatikko, 16 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 55,00 € | 60,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form -aterinsetti matta 16 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 55,00 € | 60,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fiskars Toiminnallinen muotoiluateriasarja 16 kpl mattaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 64,60 € | 71,59 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 55,69 €
45,79 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 55,00 €
55,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 60,90 €
55,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 60,90 €
55,00 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 71,59 €
64,60 €
Fiskars Functional Form 856216, 16-os. aterinsarja
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fiskars |
Valmistajan tuotesivu | http://homeware.fiskars.com/web/fiskarsweb.nsf/fi/aterimet_functional_form_aterinlahjapakkaus_16_osaa_mattapintaisesta_teraksesta_856216 |
EAN-koodi | 5702268562164, 5702268561167, 6424002011200 |
Hintakehitys
Korkein hinta
64,60 €
Keskihinta
55,08 €
Alin hinta
45,79 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.