Fiskars FF -keittiöveitsi, pieni
Fiskars FF -keittiöveitsi, pieni osastosta Astiastot nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 11,38 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars 1057541 FUNCTIONAL FORM pieni kokin veitsi 12cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 11,38 € | 21,28 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars - Functional Form Kokkiveitsi 12 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 12,02 € | 18,92 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form Cook's VeitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 15,23 € | 22,22 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form Kokkiveitsi pieni, 12 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 15,30 € | 17,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fiskars Functional Form -kokkiveitsi 12 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 15,90 € | 21,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pieni kokkiveitsi Fiskars Functional Form; 120 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 19,00 € | 26,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 21,28 €
11,38 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,92 €
12,02 €
15,23 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 17,29 €
15,30 €
15,90 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 26,90 €
19,00 €
Fiskars FF -keittiöveitsi, pieni
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6424002012863, 6424002012795 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
19,00 €
Keskihinta
14,81 €
Alin hinta
11,38 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.