Fiskars FF -voiveitsi
Fiskars FF -voiveitsi osastosta Astiastot nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 6,41 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars 1057546 FUNCTIONAL FORM voiveitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 6,41 € | 16,31 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form Butter VeitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 7,53 € | 13,52 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form Voiveitsi 8 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 8,00 € | 9,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form -voiveitsi 8 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 8,40 € | 14,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fiskars Functional form -voiveitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 13,50 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Voilasta Fiskars Functional Form; 78 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 14,00 € | 21,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 16,31 €
6,41 €
7,53 €
8,00 €
8,40 €
13,50 €
14,00 €
Fiskars FF -voiveitsi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6424002012917 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
14,00 €
Keskihinta
9,64 €
Alin hinta
6,41 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.