Alessi Big Love, jäätelölusikat 4 kpl
Alessi Big Love, jäätelölusikat 4 kpl osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 28,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
BIG LOVE Lusikka, 4 kpl 4 kpl/pakettiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 28,00 € | 32,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Alessi Big Love -teelusikat, 4 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 28,00 € | 33,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 32,90 €
28,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 33,90 €
28,00 €
Alessi Big Love, jäätelölusikat 4 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | http://www.alessi.com/en/2/585/table-accessories/ammi01cu-big-love-ice-cream-spoon |
Valmistaja | Alessi |
EAN-koodi | 8003299925889, 8003299429066 |
Hintakehitys
Korkein hinta
28,00 €
Keskihinta
28,00 €
Alin hinta
28,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.