MINOSHARP Plus Veitsenteroitin 3 Musta
MINOSHARP Plus Veitsenteroitin 3 Musta osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 36,80 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Minosharp - MinoSharp MC-550 VeitsenteroitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 36,80 € | 43,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Mino Sharp S-550 Plus, vesiteroitin, 3 teroitusrullallaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 41,00 € | 46,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Global Global MC-550 -veitsenteroitin MinoSharp PLUS 3 muoviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 41,00 € | 46,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Global Knives Minosharp plus 3 -veitsenteroitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 64,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 43,70 €
36,80 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 46,90 €
41,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 46,90 €
41,00 €
64,90 €
MINOSHARP Plus Veitsenteroitin 3 Musta
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Global |
Hintakehitys
Korkein hinta
64,90 €
Keskihinta
45,93 €
Alin hinta
36,80 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.