Eva Solo Magneto, veitsimagneetti kahdeksalle veitselle
Eva Solo Magneto, veitsimagneetti kahdeksalle veitselle osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 43,30 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Eva Solo - Magneto Magneettilista 28 cm RuostumatonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 43,30 € | 50,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Eva Solo Veitsimagneetti kahdeksalle veitselleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 48,00 € | 53,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Eva Solo Magneto veitsimagneetti ruostumaton teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 48,00 € | 53,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Eva Solo Magneto veitsimagneettiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 48,99 € | 53,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 50,20 €
43,30 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 53,90 €
48,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 53,90 €
48,00 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 53,89 €
48,99 €
Eva Solo Magneto, veitsimagneetti kahdeksalle veitselle
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
48,99 €
Keskihinta
47,07 €
Alin hinta
43,30 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.