Global G-91/SB, veitsenteroitin
Global G-91/SB, veitsenteroitin osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 21,60 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Global - Global Hiomarenkaat veitsenteroittimelle G-91/SBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 21,60 € | 28,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Global - Global G-91/SB Veitsenteroitin 2 pyörääNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 44,09 € | 50,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Global G-91 / SB -veitsenteroitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 34,00 € | 39,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Global Global MinoSharp G-91/SB -veitsenteroitin MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 34,00 € | 39,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Global Knives VeitsenteroitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 53,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 28,50 €
21,60 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 50,99 €
44,09 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 39,90 €
34,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 39,90 €
34,00 €
53,90 €
Global G-91/SB, veitsenteroitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4943691891006, 4943691894014 |
Valmistaja | Global |
Hintakehitys
Korkein hinta
53,90 €
Keskihinta
37,52 €
Alin hinta
21,60 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.