Fiskars Functional Form Meat Knife, 3-pack
Fiskars Functional Form Meat Knife, 3-pack osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 13,16 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars - Functional Form Pihviveitsi 3 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 13,16 € | 20,06 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form -pihviveitsisetti, 3-osainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä tiistai - torstai | 13,95 € | 18,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form -pihviveitsisetti, 3-osainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 13,99 € | 18,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form Steak Veitsi setNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 16,64 € | 23,63 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fiskars Functional Form Lihaveitsi 3-pakkaus - Veitsisetit Muovi Musta - 1057564Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
20,00 € | 26,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 20,06 €
13,16 €
Toimitusaika perillä tiistai - torstai
Hinta toimituskuluineen 18,45 €
13,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,89 €
13,99 €
16,64 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 26,00 €
20,00 €
Fiskars Functional Form Meat Knife, 3-pack
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6424002013099 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
20,00 €
Keskihinta
15,55 €
Alin hinta
13,16 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.