Georg Jensen Bernadotte tarjoilusetti 2 osaa
Georg Jensen Bernadotte tarjoilusetti 2 osaa osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 63,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Georg Jensen Bernadotte-tarjoiluaterimetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 63,00 € | 63,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Georg Jensen Bernadotte Serving Set 2 Pcs - Ruokailuvälinesarjat Ruostumaton teräs - 10014961Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
81,00 € | 81,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Georg Jensen Bernadotte tarjoilusetti 2 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 81,00 € | 83,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 63,00 €
63,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 81,00 €
81,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 83,90 €
81,00 €
Georg Jensen Bernadotte tarjoilusetti 2 osaa
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5713275066309 |
Hintakehitys
Korkein hinta
81,00 €
Keskihinta
75,00 €
Alin hinta
63,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.