Global GS-28, yleispihdit 30 cm
Global GS-28, yleispihdit 30 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Nordic Nest hintaan 37,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Global Global GS-28 -kokkipinsetit 30 cm ruostumaton teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 37,00 € | 42,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Global GS-28 -tarjoilupihdit 30 cm.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 38,00 € | 43,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 42,90 €
37,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 43,90 €
38,00 €
Global GS-28, yleispihdit 30 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Master Cutlery Corp., Global |
Valmistajan tuotesivu | http://www.global-knife.com/products/other/product_gs-28.html |
EAN-koodi | 4943691828187 |
Hintakehitys
Korkein hinta
38,00 €
Keskihinta
37,50 €
Alin hinta
37,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.