Kai Wasabi, veitsi 10 cm
Kai Wasabi, veitsi 10 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 39,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
KAI Wasabi Black 6710P 10 cm -yleisveitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 39,99 € | 44,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KAI - Wasabi Black Yleisveitsi 10 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 43,10 € | 50,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kai Wasabi 6710p -yleisveitsi 10 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 47,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Kai Wasabi Black -yleisveitsi, 10 cm.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 49,00 € | 54,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
KAI Kai Wasabi Black yleisveitsi 10 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 49,00 € | 54,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KAI Wasabi Black utility knife, 10,0cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 56,90 € | 61,80 € | Katso tuotetta ▸ |
39,99 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 50,00 €
43,10 €
47,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,90 €
49,00 €
56,90 €
Kai Wasabi, veitsi 10 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
56,90 €
Keskihinta
47,65 €
Alin hinta
39,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.