WMF Kineo Santoku Knife, 18 cm
WMF Kineo Santoku Knife, 18 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 41,35 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
WMF - Kineo Santoku-veitsi 18 cm (31 cm)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 41,35 € | 48,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WMF Kineo santoku Veitsi 18 cm (31 cm)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 50,20 € | 57,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WMF Kineo santokuveitsi cromargan 18 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 57,90 € | 63,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WMF Kineo Santokuveitsi 18 Cm - Santoku-veitset Teräs Musta - 1896176032Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
84,00 € | 84,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 48,25 €
41,35 €
50,20 €
57,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 84,00 €
84,00 €
WMF Kineo Santoku Knife, 18 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4000530716743 |
Valmistaja | WMF |
Hintakehitys
Korkein hinta
84,00 €
Keskihinta
58,36 €
Alin hinta
41,35 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.