JVC KD-T702BT, autosoitin
JVC KD-T702BT, autosoitin osastosta Autosoittimet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 115,57 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
JVC KD-T702BT Musta 200 W BluetoothNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 115,57 € | 125,56 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JVC KD T702BT - AutoradionNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 157,46 € | 157,46 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 125,56 €
115,57 €
157,46 €
JVC KD-T702BT, autosoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | JVC, Kenwood |
Vahvistin | |
Taajuuskorjain | On |
Lähtöteho | 88 W |
Huipputeho | 200 W |
Liitännät | |
3,5 mm AUX IN | On |
USB | On |
Bluetooth | On |
CD-soitin | |
MP3 | On |
WMA | On |
FM-viritin | RDS |
Valmistajan tuotesivu | https://eu.jvc.com/mobile-entertainment/audio-receivers/KD-T702BT/ |
EAN-koodi | 4975769455155 |
Hintakehitys
Korkein hinta
157,46 €
Keskihinta
136,52 €
Alin hinta
115,57 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.