SIKU Farmer
SIKU Farmer osastosta Autot ja autoradat nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 19,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Siku 1:50 Claas Axion 850 traktori + etukuormainNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
19,90 € | 24,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Siku 1:32 Fendt 724 Vario traktoriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
39,90 € | 44,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Maitovaunu 1:50, SikuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 21,90 € | 26,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lelu Joskin Trans-Space kippiper?vaunu 1:32, SikuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 42,90 € | 47,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 24,80 €
19,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 44,80 €
39,90 €
21,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 47,80 €
42,90 €
SIKU Farmer
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4006874018277 |
Hintakehitys
Korkein hinta
42,90 €
Keskihinta
31,15 €
Alin hinta
19,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.