Deltaco ARM-1200, tv-seinäteline 32-55", max 35 kg
Deltaco ARM-1200, tv-seinäteline 32-55", max 35 kg osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 24,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Deltaco A32-55' näytön seinätelineNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
24,90 € | 29,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Deltaco Täysin liikkuva 3-suuntainen seinäteline 32"-55" näytöille, jotka painavat enintään 35 kg. 35 kg 55" 200 x 200 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 26,48 € | 33,47 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Deltaco 3-tie seinäteline 32-55Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 26,99 € | 36,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DELTACO – Näytön seinäteline, 32""-55"", 35kg, 200x200-400x400 (ARM-1200)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 27,85 € | 32,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
DELTACO, full-motion 3-way wall, 32""-55"", 35kg, 200x200-400x400Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 27,90 € | 32,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DELTACO ARM-1200 FULL-MOTION TV-SEINÄTELINE 32-55"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 49,00 € | 53,70 € | Katso tuotetta ▸ |
24,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 33,47 €
26,48 €
26,99 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 32,75 €
27,85 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 32,80 €
27,90 €
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 53,70 €
49,00 €
Deltaco ARM-1200, tv-seinäteline 32-55", max 35 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7333048042897, 7333048042910 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/ääni-ja-kuva/näytön-kiinnikkeet/varret/ARM-1200 |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | 32-55" |
Maksimi kuorma | 35 kg |
Valmistaja | Deltaco |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,00 €
Keskihinta
30,52 €
Alin hinta
24,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.