Deltaco ARM-414 (Brateck LCD-201C), VESA-muunnin
Deltaco ARM-414 (Brateck LCD-201C), VESA-muunnin osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 9,55 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
DELTACO – VESA-muunnin, 75x75/100x100mm > 120x180/200x100/200x200mm (ARM-414)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 1.5.2024 | 9,55 € | 14,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Deltaco ARM-414 VESA adapteriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
9,90 € | 14,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
VESA-muunnin, 75x75/100x100mm > 120x180/200x100/200x200mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 10,90 € | 15,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Deltaco VESA-muunnin 75x75/100x100mm 100 x 100 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 12,50 € | 19,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
MediaLounge VESA-muunnin, 75x75/100x100mm 120x180/200x100/200x200mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 16,95 € | 21,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MediaLounge VESA-muunnin, 75x75/100x100mm > 120x180/200x100/200x200mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 16,99 € | 21,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika saatavilla 1.5.2024
Hinta toimituskuluineen 14,45 €
9,55 €
9,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 15,80 €
10,90 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 19,49 €
12,50 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 21,45 €
16,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 21,89 €
16,99 €
Deltaco ARM-414 (Brateck LCD-201C), VESA-muunnin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | https://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/ääni-kuva/näytöt-tv-kiinnikkeet/vesa-muuntaja/ARM-414 |
Valmistaja | Diverse |
Hintakehitys
Korkein hinta
16,99 €
Keskihinta
12,80 €
Alin hinta
9,55 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.