Ergotron LX Desk Mount LCD Arm (45-241-026), varsi max 32" lcd/tft-näytölle, max 11,3 kg
Ergotron LX Desk Mount LCD Arm (45-241-026), varsi max 32" lcd/tft-näytölle, max 11,3 kg osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 181,45 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ERGOTRON – LX, mounting kit, for LCD display, polished aluminium (45-241-026)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 181,45 € | 186,35 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ergotron lx desk mount lcd arm polished aluminiumNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 kpl varastossa | 185,99 € | 185,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ergotron LX monitorarm för LCD/TFT-monitor, silver/sva, bordsmonterinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 193,90 € | 198,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ergotron LX näyttöjalustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
199,00 € | 203,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Ergotron LX Desk Mount -monitorivarsi, kiillotettu alumiiniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 279,95 € | 279,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ergotron LX Desk Mount -monitorivarsi, kiillotettu alumiiniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 279,99 € | 284,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 186,35 €
181,45 €
Toimitusaika 4 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 185,99 €
185,99 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 198,80 €
193,90 €
199,00 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 279,95 €
279,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 284,89 €
279,99 €
Ergotron LX Desk Mount LCD Arm (45-241-026), varsi max 32" lcd/tft-näytölle, max 11,3 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 698833011463, 0698833011463, 5706998898487 |
Valmistajan tuotesivu | http://www.ergotron.com/tabid/65/PRDID/351/language/en-US/default.aspx |
Mitat | max 32'' |
Maksimi kuorma | 11,3 kg |
Valmistaja | Ergotron, All Ride |
Hintakehitys
Korkein hinta
279,99 €
Keskihinta
220,05 €
Alin hinta
181,45 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.