Ergotron LX Dual Stacking Arm 45-492-216, pöytäteline kahdelle max 24" näytölle
Ergotron LX Dual Stacking Arm 45-492-216, pöytäteline kahdelle max 24" näytölle osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 402,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ERGOTRON – Lx dual stacking arm, no grommet mount, bright white texture (45-492-216)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 24.7.2024 | 402,00 € | 406,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ergotron LX-kaksoispinoava käsivarsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 406,90 € | 406,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ergotron LX Dual Stacking Arm monitorivarsi, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 50 päivää | 550 € | 555 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika saatavilla 24.7.2024
Hinta toimituskuluineen 406,90 €
402,00 €
406,90 €
Toimitusaika 50 päivää
Hinta toimituskuluineen 555 €
550 €
Ergotron LX Dual Stacking Arm 45-492-216, pöytäteline kahdelle max 24" näytölle
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | http://www.ergotron.com/en-us/products/product-details/45-492#/ |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | max 24" |
Maksimi kuorma | 18,1 kg |
Hintakehitys
Korkein hinta
550 €
Keskihinta
452,96 €
Alin hinta
402,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.