Ergotron LX Wall Mount LCD Arm 45-243-026, seinäteline max 27" näytölle, max 9,1 kg
Ergotron LX Wall Mount LCD Arm 45-243-026, seinäteline max 27" näytölle, max 9,1 kg osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 179,67 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ergotron LX seinäkiinnitys LCD-teline 27 tuumaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 179,67 € | 179,67 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ERGOTRON – LX, mounting kit, for LCD display, polished aluminium (45-243-026)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 181,45 € | 186,35 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ergotron lx wall mount lcd armNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 kpl varastossa | 185,99 € | 190,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ergotron LX seinäasennusvarsi, Wall Mount LCD Arm 81,3 cm (32"") MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 193,90 € | 198,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Ergotron Lx Wall Mount Lcd ArmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 234,98 € | 240,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ergotron LX Wall Mount -monitorivarsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 279,95 € | 279,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ergotron LX Wall Mount -monitorivarsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 279,99 € | 284,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 179,67 €
179,67 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 186,35 €
181,45 €
185,99 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 198,80 €
193,90 €
234,98 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 279,95 €
279,95 €
279,99 €
Ergotron LX Wall Mount LCD Arm 45-243-026, seinäteline max 27" näytölle, max 9,1 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ergotron Inc., Ergotron, All Ride |
Valmistajan tuotesivu | http://www.ergotron.com/ProductsDetails/tabid/65/PRDID/352/language/en-US/Default.aspx |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | max 27" |
Maksimi kuorma | 9,1 kg |
EAN-koodi | 0698833011531, 5706998901415 |
Hintakehitys
Korkein hinta
279,99 €
Keskihinta
219,42 €
Alin hinta
179,67 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.