Multibrackets M Deskmount Basic Dual, pöytäteline kahdelle 15-27" näytölle, max 2 x 8 kg
Multibrackets M Deskmount Basic Dual, pöytäteline kahdelle 15-27" näytölle, max 2 x 8 kg osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 60,76 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Multibrackets M Deskmount Basic DualNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 60,76 € | 66,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Multibrackets M Deskmount Basic Dual, -näyttövarsi, musta, 15""-27"", 7,5kgNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 60,90 € | 65,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Multibrackets M Deskmount Basic DualNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 61,66 € | 68,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MULTIBRACKETS – MB DESKMOUNT BASIC DUAL BLACK MAX 7.5KG (7350073733309)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 68,90 € | 73,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Multibrackets M Deskmount Basic Dual -monitoriteline, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 84,99 € | 89,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Multibrackets M deskmount Basic Näyttöteline, VESA, 2 näytölleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 89,90 € | 89,90 € | Katso tuotetta ▸ |
60,76 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 65,80 €
60,90 €
61,66 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 73,80 €
68,90 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,89 €
84,99 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,90 €
89,90 €
Multibrackets M Deskmount Basic Dual, pöytäteline kahdelle 15-27" näytölle, max 2 x 8 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7350073733309 |
Valmistajan tuotesivu | https://products.multibrackets.com/en/desktop-display-mounts/vesa-desktop-mounts/m-deskmount-basic-dual |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | 15-27" |
Maksimi kuorma | 16 kg |
Hintakehitys
Korkein hinta
89,90 €
Keskihinta
71,19 €
Alin hinta
60,76 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.