Multibrackets M VESA Flexarm L Full Motion Dual, tv-seinäteline 45-75", max 45,5 kg
Multibrackets M VESA Flexarm L Full Motion Dual, tv-seinäteline 45-75", max 45,5 kg osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 71,71 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Multibrackets M VESA Flexarm L Full Motion Dual 45.5 kg 75" 200 x 200 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 71,71 € | 78,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
M VESA Flexarm L Full Motion DualNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 79,90 € | 84,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Multibrackets Vesa Flexarm L Full Motion DualNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 86,18 € | 92,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seinäteline televisiolle tai näytölle 40–75 tuumaa VESANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 99,00 € | 99,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
MULTIBRACKETS – M VESA FLEXARM L FULL MOTION DUAL (7350105210402)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 100,95 € | 105,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Multibrackets vesa flexarm l full motion dual - wall mount for lcd and led panel screen size 40inch to 75inch blackkNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 10 kpl varastossa | 115,99 € | 123,98 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 78,70 €
71,71 €
79,90 €
86,18 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 99,00 €
99,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 105,85 €
100,95 €
Toimitusaika yli 10 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 123,98 €
115,99 €
Multibrackets M VESA Flexarm L Full Motion Dual, tv-seinäteline 45-75", max 45,5 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7350105210402 |
Valmistajan tuotesivu | https://products.multibrackets.com/en/wallmounts/flexarms-vesa/m-vesa-flexarm-l-full-motion-dual |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | 45-75" |
Maksimi kuorma | 45,5 kg |
Valmistaja | Multibrackets |
Hintakehitys
Korkein hinta
115,99 €
Keskihinta
92,29 €
Alin hinta
71,71 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.